اسپرینکلر CMDA

اسپرینکلر CMDA جدیدترین نسل سیستم اسپرینکلر است که برای محفاظت از ساختمان‌ها در برابر آتش سوزی طراحی و ساخته شده است. این سیستم با استفاده از تکنولوژی پیشرفته‌ای که به نام CMDA معروف است، قابلیت کنترل و مانیتورینگ بیشتری نسبت به سایر سیستم‌های اسپرینکلر سنتی دارد.

شرکت مهندسی اردال از سال 1370 تاکنون در حوزه تهیه، تامین، طراحی، نصب و راه اندازی، گارانتی و خدمات پس از فروش سیستم‌های اعلام حریق و پمپ‌های آتش نشانی فعالیت دارد و در این زمینه موفق شده است در اقصی نقاط ایران عزیز بیش از 1000 پروژه را به سرانجام برساند. سیستم اسپرینکلر CMDA یکی از حوزه‌های خدمات رسانی شرکت اردال به شما عزیزان‌ می‌باشد.

خرید اسپرینکلر CMDA

این سیستم از حسگرهایی که در سراسر ساختمان نصب‌ می‌شوند، استفاده‌ می‌کند و به صورت خودکار وارد عمل‌ می‌شود. به این ترتیب که در صورت شناسایی آتش سوزی و حریق، آب را به سمت محل آتش سوزی منتشر‌ می‌نماید.

این سیستم با استفاده از تکنولوژی CMDA از قابلیت کنترل دقیق و مستمر برخوردار است که موجب‌ می‌شود خطر ایجاد خسارت به ساختمان به طور چشمگیری کاهش یابد، در واقع به صورت خودکار قابلیت آبدهی و فشار آب را تنظیم و نظارت‌ می‌کند.

 با توجه به اینکه این سیستم با استفاده از تکنولوژی CMDA عمل‌ می‌کند،‌ می‌توان به جرات گفت که هزینه‌های نگهداری و تعمیرات را کاهش‌ می‌دهد. علاوه بر این، این سیستم با توجه به کاهش مصرف آب،‌ می‌تواند دوستدار محیط زیست نیز باشد.

فروش اسپرینکلر CMDA

کاربرد اصلی اسپرینکلر CMDA انبار کالا‌ها و محصولات، آشیانه‌های هواپیما، تاسیسات تولیدی، مایعات قابل اشتعال و غیره‌ می‌باشد. این اسپرینکلرها حریق را کنترل‌ می‌کنند و از گسترش آن جلوگیری‌ می‌نمایند. حداکثر مساحتی که این سیستم اطفای حریق پوشش‌ می‌دهد نیز به این بستگی دارد که بر اساس چه چگالی تنظیم شده باشد.

طراحی سیستم‌های اسپرینکلر
مشاهده

به طور کلی مساحت تحت پوشش با توچه به چگالی مورد نظر‌ می‌تواند بین 100 تا 130 فوت مربع باشد. این که فاصله بین اسپرینکلرهای CMDA چقدر باشد نیز‌ می‌تواند تغییر کند. هم چنین این اسپرینکلر در دمای کاری 74 تا 100 درجه سانتیگارد کار‌ می‌کند و واکنش آن نسبت به حریق بسیار سریع است. الگو کاری این اسپرینکلرها بر اساس تراکم محیط است تا بتوان فشار و جریان آب لازم را بر اساس نیازهای پروژه شما فراهم کند.

قیمت اسپرینکلر CMDA

برای تعیین قیمت این اسپرینکلرهای نسل جدید باید به چند نکته توجه کرد. این اسپرینکلرها در دو جهت بالا و پایین زن موجود‌ می‌باشند و‌ می‌توان از در سیستم‌های خشک و تر استفاده نمود.

شما‌ می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصان شرکت اردال تماس بگیرید و سوال خود را مطرح کنید و برای خرید و نحوه سفارش اسپرینکلر CMDA و مشخصات و خصوصیات و نحوه عملکرد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 15 =