اسپرینکلر Fesco

اسپرینکلر در صنعت آتش نشانی یک سیستم اطفای حریق بسیار مهم محسوب‌ می‌شود و به طور کلی آن را در رده تجهیزات ایمنی قرار‌ می‌دهند. در این جا‌ می‌خواهیم شما را با اسپرینکلر FESCO آشنا کنیم که یکی از بزرگترین شرکت‌های کره ای مطرح در زمینه سیستم‌های اطفای حریق به شمار‌ می‌رود. این محصول به شدت در طول سال های سال امنیت، کارایی و نتیجه مثبت خود را اثبات کرده است و همین امر موجب شده تا در سراسر دنیا از محبوبیت بالایی برخوردار شود.

شرکت مهندسی اردال از سال 1370 تا کنون در زمینه طراحی، تهیه، تامین نصب، راه اندازی، گارانتی و خدمات پس از فروش سیستم‌های اعلام و همچنین اطفای حریق و پمپ‌های آتش نشانی فعالیت دارد و از مجوز و تاییدیه سازمان ایمنی و آتش نشانی برخوردار است. شما می توانید تمامی انواع اسپرینکلرها را از جمله اسپرینکلر برند FESCO را از ما بخواهید. ما به شما کمک می‎کنیم بر اساس مکانی که می خواهید این سیستم اطفای حریق را نصب کنید، بهترین نوع را انتخاب کنید.

خرید اسپرینکلر Fesco

اسپرینکلر Fesco یک سیستم اطفای حریق دائمی و خودکار محسوب‌ می‌شود که مکانیسم عمل کردن آن به این ترتیب است که وقتی گرما را شناسایی کند، با پخش و انتشار آب روی محل آتش گرفتگی، آن را خاموش‌ می‌کند.

به طور کلی اسپرینکلر Fesco طراحی ساده‌ای دارد و به راحتی هم نصب‌ می‌شود. از همه مهمتر هنگام حریق نیز به سادگی وارد عمل‌ می‌شود.

فروش اسپرینکلر Fesco

فروش اسپرینکلر Fesco به این دلیل بسیار مورد توجه قرار گرفته که در صنعت از آن برای حفظ زندگی افراد، ایجاد ایمنی و حفظ محیط زیست استفاده‌ می‌کنند. از طرف دیگر، اسپرینکلر Fesco یکی ای برندهای برجسته در این زمینه است که بهترین سطح امنیت ممکن را فراهم‌ می‌کند.

سیستم اسپرینکلر سیلابی
مشاهده

به طور کلی این اسپرینکلرها دارای مدل‌های مختلفی هستند که نوعی از آن‌ها دارای حباب شیشه‌ای است که حاوی یک مایع مخصوص سبز یا قرمز رنگ‌ می‌باشد.

از این اسپرینکلر در ساختمان‌های اداری، مسکونی و تمامی مکان‌های دارای سقف کاذب به کار‌ می‌رود.

هنگام خرید اسپرینکلر Fesco بهتر است به ویژگی‌های بسیار مهم آن توجه کنید:

  • رنگ: بدنه اسپرینکلر دارای دو رنگ کرومی و سفید می باشد. که بسته به دکوراسیون لوکیشن مورد نظر شما رنگ آن انتخاب می شود.
  • دمای فعال شدن:اسپرینکلر های Fesco دارای رنج دمایی متفاوتی می باشند، که بسته به کلاس خطر لوکیشن شما دمای آن مشخص می شود.
  • جنس بدنه اسپرینکلر: برنج و دارای روکش کروم
  • قطر حباب مایع: قطر حباب اسپرینکلر باتوجه به واکنش استاندارد یا واکنش سریع بودن آن متفاوت است.
  • K Factor: اسپرینکلرها دارای کافکتور های متفاوتی ­باشند.
  • حداقل فشار کاری: 175  7 psi (0.5 bar)
  • حداکثر فشار کاری: 175 psi (12 bar)
  • وزن: 30 گرم
  • شرکت سازنده: کره، شرکت Fesco

قیمت اسپرینکلر Fesco

قیمت اسپرینکلر Fesco به شدت به نوع آن بستگی دارد. این اسپرینکلرها به دو نوع واکنش سریع و واکنش استاندارد تقسیم بندی‌ می‌شوند که نوع استاندارد در مکان‌هایی به کار‌ می‌کرد که سطح خطر در آن جا خیلی بالا نیست و نوع واکنش سریع برای ‎ مکانهایی است که هنگام حریق نیاز است تا سیستم اسپرینکلر و اطفای حریق هرچه زودتر فعال شود تا جان افراد و تجهیزات و وسایل مهم، قیمتی و ارزشمند محافظت شود و میزان خسارت را کم کرد.

شما‌ می‌توانید با یک تماس با کارشناسان شرکت اردال از بهترین نوع اسپرینکلر که متناسب با ویژگی‌های محیطی، خصوصیات مکان مورد نظر و نیازهای شما است، اطلاع یابید و خرید امنی را تجربه کنید. شما هم چنین‌ می‌توانید نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری آن را به شرکت مهندسی اردال بسپارید.

فوم در اطفاء حریق
مشاهده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 7 =